My Cart 0

Domowa Nauka Czytania – Program Mentoringowy Dla Rodziców

Program_mentoringowy2
21
Lut
590,00 zł

Zapraszam Cię do uczestnictwa w pierwszy w Polsce Programie Mentoringowym dla Rodziców dzieci z problemami w czytaniu „Domowa Nauka Czytania”

CELEM TEGO PROGRAMU JEST NAUCZENIE CIĘ KROK PO KROKU NAJBARDZIEJ SKUTECZNYCH TECHNIK TERAPEUTYCZNYCH DOPROWADZAJĄCYCH DZIECKO Z PROBLEMAMI W CZYTANIU DO PŁYNNEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM.

Czy Twoje dziecko pracuje razem z Tobą nad czytaniem już od wielu miesięcy, zaliczyliście kilka terapii, reedukacji i kursów, a czytanie wciąż stoi w miejscu gdy materiału do nauki jest coraz więcej? Widzisz, że Twoje dziecko jest:

 • bystre
 • wrażliwe
 • kreatywne

Mnóstwo rzeczy wychodzi mu świetnie, tylko nie czytanie? „Jakoś tam” czyta, ale coś jeszcze na 100 % nie zakliknęło? Już nie wiesz co możesz zrobić więcej, aby Twój potomek doskoczył z czytaniem do rówieśników? Masz już dość czytania na głos „Mikołajka” i „Latarnika”? Zamiast tego marzysz, aby usiąść w fotelu i poczytać coś dla dorosłych i po prostu się odprężyć?

Już za chwilę pokażę Ci jak nauczyć czytać Twoje dziecko. Płynnie i ze zrozumieniem.

Nauczę Cię krok po kroku najskuteczniejszej metodologii czytania dla dzieci z trudnościami w czytaniu i tych ze stwierdzoną dysleksją. Metodologia ta nie ma nic wspólnego z bezrefleksyjnym czytaniem 15 minut dziennie przez Twoje umęczone dziecko. W czasie naszych spotkań on-line zademonstruję Ci, w jaki sposób:

 • nauczyć dziecko porządnie się skupiać
 • prawić aby dziecko zapamiętało raz na zawsze wszystkie polskie litery i dwuznaki
  wykorzystując wszystkie zmysły i wyobraźnię
 • wyeliminować zgadywanie i przekręcanie liter, końcówek i całych słów
 • łączyć słowa w zdaniu tak, aby stopniowo dochodzić do płynności
 • nauczyć dziecko rozumienia czytanego tekstu oraz poszerzać jego zakres słownictwa

Zapraszam Cię do dołączenia do grupy 5-10 osób biorących udział w moim programie mentoringowym „Domowa Nauka Czytania” jeśli tylko:

 • twoje dziecko ma motywację, aby nauczyć się czytać
 • jesteś pewna, że będziesz miała czas z nim pracować przynajmniej ½ godziny dziennie
 • akceptujesz i rozumiesz, że nauka czytania dziecka z trudnościami to nie natychmiastowy efekt (choć i takie się zdarzają dzięki tym metodom!), ale stopniowy proces
 • doszłaś do takiego etapu, iż rozumiesz, że czytanie w naszym świecie jest absolutną koniecznością i dziecko bez opanowania tej umiejętności nie ruszy z miejsca

„Domowa Nauka Czytania” rozpoczyna się 30 czerwca, w niedzielę o godz.19.00. Będziemy spotykać się w 5 kolejnych niedziel o tej samej porze przez ok. 1,5 godziny. W ramach opłaty dysponujesz 2 godzinami konsultacji indywidualnych (platforma konferencyjna, telefon lub mail). Koszt uczestnictwa: 590 zł

W ramach tej kwoty masz dostęp do wszystkich pakietów video dla rodziców oraz moje indywidualne wsparcie na każdym etapie Programu, jak również po jego zakończeniu. Cena ta obejmuje również opis najważniejszych ćwiczeń w pdf oraz materiałów do wydrukowania niezbędnych do przeprowadzenia ćwiczeń.

Jeśli chciałabyś dołączyć do Programu, zależy mi na naszym kontakcie telefonicznym. Dzięki niemu będziesz mogła zarezerwować miejsce, ale też będziemy mogły upewnić się czy jestem w stanie spełnić Twoje oczekiwania i czy będę mogła pomóc w Waszym konkretnym przypadku.

Agnieszka Łubkowska, tel. 502 905 754

 

Course Content

Time: 10 hours

Curriculum is empty

0.0

0 rating

5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
590,00 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *